+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2011 Bal Kampanyası Sonuçları

2011 Bal Kampanyası Sonuçları

Asyabal.com arıcılık olarak Mayıs ayında başlatmış olduğumuz bal kampanyası sonuçlanmıştır. Her yıl yarım kilo bal verirken bu yıl tam 4 kişi ye 1’er kilo bal vermiş bulunmaktayız. Bu bal verimi her geçen yıl artmaya devam edecektir. Çünkü bu tür bir çalışmaya 2008 yılında başlamış bulunmaktayız. Ama sitemizde 2009 yılı ve 2010 yılı kampanya sonuçları bulunuyor. Asya bal Arıcılık olarak internetteki faaliyetimiz 2006 yılında başlamış bulunmakta ve her geçen gün siz müşterilerimiz istek ve önerileri yolunda ilerlemekteyiz.

Yıllık olarak fazla bir bal üretememekle birlikte belirli bir müşteri kitlemizi karşılamamız bizi mutlu etmektedir. İnternet üzerinde bal konusunda fazla bir bal sipariş gelmemek ile birlikte daha çok tanıdık eş ve dostlarımıza vermekteyiz. Çünkü günümüz Türkiye’sinde internete olan güven fazla değil ve hele birde söz konusu ürün bal ise güvensizlik ve şüpheler bi o kadar artmaktadır.

Kampanya boyunca bizleri takip eden ve yorumlarını, düşüncelerini bizlerle paylaşmaktan geri durmayan bütün arkadaşlarımıza ve misafirlerimiz çok teşekkur ederiz. 2011 Bal kampanyası sonuçlarında 2 kişiye petek bal ve 2 kişiyede süzme bal dağıtılmıştır.

Petek Bal Kazanan Talihlerimiz: 476 ve 601 sayılarıdır.

Süzme Bal Kazanan Talihlilerimiz: 473 ve 25 sayılarıdır.

Sitemize dün gece tarih, 09/10/2011 saat 00:00’a  kadar toplam bal kampanyası yazısı altına yapılan yorum sayısı; 715 adet yorum yapılmıştır. Bütün yorum yapan arkadaşlara teşekkur ederiz.
[nggallery id=49]

ÇEKİLİŞ İÇİN VİDEOMUZ DA İZLEYEBİLİRSİNİZ

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. hale sezer. dedi ki:

    merhabalar bende yarışmanıza katılmıştım fakat yorum yaptığım numaramı bilmiyorum.lütfen kimin kazandığını isim olarak açıklarmısınız

  2. selcuk dedi ki:

    İyi gunler yukarda kampanya sonucları yazıyor ama tıklayamıyoruz bende asagıdakı arkadasımız gıbı yorum numaramı bılmıyorum kolay gelsın

BİR YORUM YAZIN