+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2011 Bal Kampanyası

2011 Bal Kampanyası


Sayın Ziyaretçilerimiz, Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz bal kampanyasını 2011 yılı için başlatmış oluyoruz.

Asya Bal Arıcılık olarak sitemizde bulunan konu altına yorum bırakan ziyaretçilerimize 2011 bal sezonu sonunda 4 kişiye 1’er  kg hakiki yayla balı dağıtacağız. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır. Önceki yıllarda 2 kişiye 1’er kg bal vermiştik. Bu yıl sayıyı artırarak 4 kişiye vermeye karar verdik.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır. Kampanya çekilişini kazanan misafirlerimizin yapması gereken kampanya gününü ve kampanya sonuçlarını takip etmeleri ve adreslerini bize bırakmaları gerekmektedir.

Sitemize herhangi bir üye falan olmaya gerek olmadan, konu altına yorum bırakmaları yeterlidir.   Daha önceden sitemize üye olan ziyaretçilerimiz bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Çünkü üye sayısına göre isimlerini bakılmayacaktır. Konu altına kaçıncı kişi olarak yorum bırakmış o dikkate alınacaktır. Bu yüzden yorum bıraktığınız zaman yorumda kaçıncı sayıyı aldıysanız bu sayıyı unutmamanız için  lütfen bir yere not ediniz.

YARIŞMA ŞARTALARI:

1- Konu altına en az bir cümle oluşturacak şekilde yorum bırakmaları gerekmektedir.

2- Yorum yapınca kaçın yorumu yaptıysa o yorum sayısını bir yere lütfen  not edin.

3- Çekiliş yapılırken numaraya  (1, 2, 3 ..) göre yapılacağı için numaranızı unutmayın.

Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir.
Başlangıç Tarihi  : 01.06.2011
Bitiş Tarihi         : 10.10.2011
tarihine kadar kampanyaya katılabilirsiniz.

KAMPANYA SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sağlıklı günler dileyerek,  Herkese Bol Şans Dileriz…

Bir önceki yazımız olan İlkel Kovan Ve Petek başlıklı makalemizde arı, arı türleri ve arıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 733 YORUM

  1. murat başboğa dedi ki:

    güvenerek yiyebileceğimiz bir bal bilmiyorum.

BİR YORUM YAZIN