+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2012 Anzer Balı Fiyatı

2012 Anzer Balı Fiyatı

Anzer balı adını duymayan hemen hemen kimse yoktur. Anzer balı adını Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Anzer diye tabir ediler bir yöreden almaktadır. Burada bulunan çicek çeşidi dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Yaklaşık olarak bu yer 10 km gibi bir alan kapsamaktadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin bu kadar çiceği anzerden başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış ve bunun tersini kimse ispat edemez.

Biz Asya Bal (Avrasya Bal) ailesi olarak zaman zaman gündemdeki konular hakkında yazılar yazıp siz ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bal ve arıcılık da bizim ilgi alanımız olduğu için bu tür yazıları yazma zorunluluğu hissediyoruz. Anzer balının kilosu bu yıl 620-640 TL gibi bir fiyat belirlediler. Bu balı da herkese istediği kadar da vermiyolar çünkü şifa niyetine satılan bir baldır.

Eğer anzer balı almayı düşünüyorsanız, gidip anzerden almalısınız. Size başka bir yerden anzer balı diye bal satıyorlarsa kesinlikle almayın. Çünkü anzer bölgesindeki anzer balı kooperatifi olarak sadece satışımızı buradan yapıyoruz ve başka bir yerde şubemiz yoktur diye üstüne basa basa söylüyorlar. İnternetten falan anzer balı almanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü sadece orda şubesi olan bir balın nasıl olurda internetten satışı yapılabilir?

Bilindiği üzere bal, kanın temizlenmesine yardımcı olarak,  kan oluşumunu da karşılar.  Bal, vücudun gereksinim duyduğu önemli enerjiyi toplayarak, sayısız iyileştirme özelliği vardır. Bu tür faydaları olan bir balın anzer için daya büyük bir katkısı olacağı şüphesizdir.  Konuyu daha iyi anlamak için anzer videosu ve anzer resimlerini inceleyiniz…
[nggallery id=62]
[face]http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-prn1/v/611150/829/291789077596435_20422.mp4[/face]

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mustafa Korkmaz dedi ki:

    Anzer bali süphesiz cok saglikli sihhatlidir. Bunun yani sira hakiki saf bali da bulup yerseniz muhakkak cok faydalarini göreceksiniz. Bol saf bal tüketmek dilegi ile Almanya dan selamlar gönderiyorum.

BİR YORUM YAZIN