+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2012 Bal Kampanya Sonuçları

2012 Bal Kampanya Sonuçları

bal kampanyasıSevgili ziyaretçilerimiz,

Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz bal kampanyası geçikmeli olarak yapmış bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz sitemize gelip yorum yaparak yarışmaya katıldığınız için teşekkur ederiz.

Normalde bu çekilişi Kasım ayı gibi yapmamız gerekiyordu ama arılar ile yaylada olmamızdan dolayı ve birazda yoğunluğu getirmiş olduğu unutkanlıkla ile kampanyamızı ertelemek zorunnda kaldık. Sonuç itibari ile çekilişimi sonuçlandırmış bulunmaktayız.

Sitemizde bulunan 2012 bal kampanyasına 260 kişi yorum yapmış bulunmakta ve bu çekiliş 260 kişi arasında yapılmıştır. Ayrıca çekiliş yapılırken 4 kişi için çekiliş yapılmıştır ama biz yarışma yapacağımız zaman 5 kişi demiştik farklı durumlardan dolayı 4 kişi üzerinden çekilişimizi yaptık. Bundan sonra zaman çekiliş yapacağız bu yüzden sizemizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü normalde sende bir defa yapıyorduk ama ziyaretçilerimizin ilgisini görünce yılda 5-6 defa bunun gibi farklı kampanyalar yapıp kargo karşı tarafa ait olmaz üzere ürünlerimiz ücretsiz olarak göndereceğiz . Balı kazanan arkadaşlar numarası ve kullanıcı adında kullandığı mail adresi ile bize adres bilgilerini göndersin.

Çekiliş sonuçlarınız görmek için video ve resimlerimize bakabilirsiniz.

Bal Kampanyası İlanları: http://www.facebook.com/BalKampanyasi


Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN