+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

2014 Bal Kampanyası

2014 Bal Kampanyası

Merhaba Değerli Avrasya Bal Ziyaretçilerimiz,

2006 yılında beri düzenlemiş olduğumuz geleneksel bal kampanyamıza bu yıl yine düzenleyeceğiz. Siz değerli ziyaretçilerimizin katılımı ile oluşturmuş olduğumuz kampanyamıza büyük katılım olmaktadır. Bu yazımızın altına yorum yapan herkes çekilişe katılmış bulumktadır. Kampanya ile ilgili veya sitemiz yada marmazı ile ilgili bir cümleden eğer isterseniz daha güzel bir yazı mahiyetinde yorum yaparak yarışmamıza katılmış olursunuz.

Her yıl düzenlemiş olduğumuz bal kampanyamıza bu yıl toplam 3 kişiye doğal organik balımızı hediye edeceğiz. Yorum yapan herkes sıra ile bir numara almaktadır. Sayı ve rakama göre yapmış olduğumuz çekilişte o sayı hangi kullanıcıya ait ise o kişi talihli balı kazanan ziyaretçimiz olmuş olacak. Yorum yaparken lütfen e posta adreslerini doğru yazınız çünkü elimizde size ulaşmamıza sağlayan tek adres o olacağı için bal kazandığınızı o mail adresi ile ulaştıracağız. Çekilişin yapılacağı son gün ve saate kadar yorum yapabilirsiniz. Tek bir eposta adresi ile ve tek ıp adresinden yorum yapılabilmektedir. Birden fazla aynı kişi yorum yaptıysa diğer yorumları iptal edilecektir.

Kampanyamıza eş ve dostlarınızı davet ederek daha fazla kişini katılımı sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz doğal ve organiktir.

YARIŞMA ŞARTLARI:

1- Konu altına en az bir cümle oluşturacak şekilde yorum bırakmaları gerekmektedir.

2- Yorum yapınca kaçın yorumu yaptıysa o yorum sayısı dikkate alınacağı için çekilişte çıkan numaralara gelip konu altında bakabilirsiniz.

3- Çekiliş yapılırken numaraya  (1, 2, 3 ..) göre yapılacağı için numaranızı takibini yapmayı unutmayın.

Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir. 

Kampanya Başlama Tarihi: 20/06/2014

Kampanya Bitiş Tarihi       : 20/10/2014

tarihine kadar kampanyaya katılabilirsiniz.

2009 Bal Kampanyası

2010 Bal Kampanyası

2011 Bal Kampanyası

2012 Bal Kampanyası

2013 Bal Kampanyası

Sağlıklı günler dileyerek,  Herkese Bol Şans Dileriz… (YORUMU AŞAĞIYA YAPABİLİRSİNİZ)

Bir önceki yazımız olan Arıların Yaz Bakımı başlıklı makalemizde arı ailesinin yaz bakımı, arı bakımı ve arı kolonisi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Avrasya Bal dedi ki:

    Değerli Ziyaretçilerimiz, ilk yorum site yönetimi olarak bizden olsun ve yorum yapan bütün arkadaşlara bol şanslar…

  2. süleyman Terlik dedi ki:

    İnşaallah kismetlisi ben olurum.

BİR YORUM YAZIN