+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2014 Yılı Bal Fiyatları

2014 Yılı Bal Fiyatları

Her yıl olduğu gibi bu yılda bal fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ülkemizde bal fiyatları yöreden yöreye farklılık göstermektedir. Karadeniz bölgesinde üreten bir arıcı ile İç Anadolu bölgesinde üreten üreticinin bal fiyatlarından farklılık olmaktadır. Buradaki farklılık doğallık olmalıdır. Karadeniz bölgesindeki bir arıcı kendi halinde üretim yaptığı için ürününün fiyatı doğal olarak yüksek olmaktadır. İç Anadolu bölgelirinde genellikle profesyonel arıcılık olduğu için fiyatlar biraz daha aşağıya düşmektedir.

Ama ülkemizde gerçek ve hakiki bal üretimi yapılıyor ise fiyatı her zaman hak ettiği yeri bulmaktadır. Mümkün olduğunuda bal alacaksanız çevrenizde bildiğiniz ve duyduğunuz insanlardan bal almaya çalışın… Televizyonlardan asla bal almayın. İnternet sitelerinden de bal alacaksanız mutlaka site hakkında iyi bilgiye sahip olun ayrıca site yapan insanların arıcılık işi ile ilgilendiğine emin olmanızı isitiyoruz. Sağılık günler dileriz. Daha falası için: 2014 Bal Fiyatları yazısını okuyunuz…

Bir önceki yazımız olan Arıları Kışa Hazırlamak başlıklı makalemizde arı, arılar ve arılara kışlık hazırlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN