+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2016 Yılı Bal Satışı

2016 Yılı Bal Satışı

2016 Yılı Bal Satışı

Avrasya Bal Arıcılık olarak siz değerli müşterilerimize gerçek bal ulaştırmak için sürekli uğraşmaktayız. Üretimi yapıp ve derlemiş olduğumuz ürünler tamamen doğal bal olup, ülkemizin endemik çiçeklerinin bulunduğu yerlerden almaktayız. Bal üretimi yapmak vicdani bir iştir, siz vicdanınızı yanınızda taşıyorsanız yemediğiniz bir balı başkasına asla satamazsınız. Yediğimiz ve çevremize vermiş olduğumuz ballardan bir kısmı sitemiz üzerinden satışını yapmaktayız.

2016 yılı bal satışı için iki çeşit ürünümüz bulunmaktadır. Birincisi, petek bal ve diğeri ise süzme baldır. Zaten düzenli bal tüketenler bilir süzme bal içeriği petek balın süzülmüş halidir. Bu şekilde ayrıntılı yazmak zorundayız çünkü bir çok ziyaretçimiz bu konuları bilmediği için sürekli hatırlatma gereği duymaktayız.

PETEK BAL; biraz daha petek balı açarsak ve gönderimi hakkında şunları yazabiliriz. Petek bal çerçeve olarak ortalama 3 kg gelmektedir. İsteyen müşterilerimize çerçeve halinde de göndermekteyiz. Yok bir çerçeveden az isterse bu sefer çerçeveyi keserek 1’er kg halinde teneke kaplara ayarlayarak göndermekteyiz.

SÜZME BAL; peteklerin süzülmüş haline süzme bal denilmektedir. Süzme balı teneke kaplara veya cam kavanozlar ile ilgili kargo firması ile kapınıza kadar göndermekteyiz. Ürünlerimiz tamamen doğal olmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ, Ardahan ili Posof ilçesi ile Sinop ile Dikmen ilçesinin köy ve yaylarından üretilmektedir.

Bal sipariş vermek isteyen müşterilerimiz, SİPARİŞ FORMU‘nu doldurduktan sonra ilgili banka hesaplarına ödemesini yapmaları gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Arıları Kışa Hazırlamak başlıklı makalemizde arı, arılar ve arılara kışlık hazırlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN