+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

2017 Arıcılık Fuarı

2017 Arıcılık Fuarı

2017 Arıcılık Fuarı (Güncel Arıcılık Fuarları)

Her yıl ülkemizin farklı bölge ve illerinde arıcılık fuarları düzenlenmektedir. Bizler de bu fuarları bir araya getirerek sitemizden ziyaretçilerimize duyurmaktayız. 2017 Arıcılık Fuarı için tarihler belli olmuştur. Şunu belirtmekte fayda vardır ki, İstanbul ilinde bir kaç tane aynı yıl içinde arıcılık fuarı düzenleniyor. Bu fuarların neler olduğunu ve hangi kurum tarafından yerine getirildiğine dair resim ve videolar paylaşacağız. Bu sayfamızda 2017 yılı güncel arıcılık fuarları zaman zaman yayınlanacaktır.

Arıcılık fuarlarına herkes katılabilir ve girişler ücretsiz olmaktadır. Lakin, stand açmak istiyorsanız aşağıdaki isimlerini paylaştığımız ve resimlerde bulunan ilgili telefon numaralarını arayarak stand açma konusunda bilgi alarak arıcılık malzemelerinizi ve arı ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz bir stand kiralayabilirsiniz. Şimdi 2017 yılı içinde yapılacak arıcılık fuarları yazalım.

1) ARMASAD Arıcılık Fuarı : 2017 yılının İstanbul’da yapılan ilk arıcılık fuarı olacaktır. 27-28-29 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacaktır. Yer Haliç Kongre Merkezinde yapılacaktır. İlgili arıcılık fuarına ait resim ve videolarına bakabilirsiniz.

Yine Armasad derneğinin organisazyonunda yapılacak olan Ankara Arıcılık fuarı da 16-17-18 – 19 Kasım 2017 tarihinde düzenlenecektir. Ankara’nın en büyük mekanlarından Altınpark fuar merkezinde 3500 m2 alanda düzenlenecek olan 2. Armasad fuarı 16-17-18-19 Kasım da kapılarını tüm Arı sevdalılarına açıyor.

2) 2017 Yılı 45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi: 29 Eylül – 4 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 45. Uluslar arası Arıcılık Kongresi yapılacaktır.

Bu sayfamıza yapılacak olan yeni arıcılık fuarları etkinlikleri olacaktır takip ediniz. 2016 yılı için yapılmış ve yapılacak olan arıcılık fuarlarını görmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arıcılıkta Para Var Mı? başlıklı makalemizde arıcılıkta para var mı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN