+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Ana Arı Gen Müşteri Yorum ve Değerlendirmeler

Ana Arı Gen Müşteri Yorum ve Değerlendirmeler

Değerli arıcılarımız ülkemizde bir çok arı satışı ve ana arı üretimi yapılmaktadır. Bu tür konularda maruz kaldığınız bir durum olursa buraya yazabilirsiniz. Özellikle de Ana Arı Gen konusunda bir durumunuz olursa hemen direk ilgili site ve firma yetkilileri ile irtibata geçilip konunu gereği yapılacaktır.

ana arı gen tr şikayet

Paket arı aldıysanız; almış olduğunuz arılar kaç çerçevede aldıysanız o şekilde gelir. Örneğin; 6 çerçevelik bir arı aldıysanız bu arının içinden 6 değilde 5 çerçeve çıktıysa durumu tabi ki önce firma yöneticilerine bildirin. Böyle bir durum kesinlikle olmayacağına biz inanıyoruz ama yine de olur da paketleme esnasında bir karışıklığa gelip eksik konulmuş veya yanlış yükleme yapılmış olabilir. Yine yol durumu arılarda ölme veya boğulma gibi durumlar ile karşılasırsanız, resmini veya videosunu çekerek firmanın WhatsApp hattına atarak durumu izah edin yardımcı olacaklardır. Yine de çözüm bulamazsanız aşağıdaki yorumlar kısmında lütfen iletin.

Ana arı aldıysanız; malum ana arıların satışı Nisan ayının ilk haftası gibi başlar ve Kasım ayına kadar devam eder. Bu süreçte bir çok aksilik ve hatalar olabilir. Ama ana arı ile ilgili bir yorumunuz olursa lütfen her zaman çekinmeden ANA ARI GEN yetkilerine bildirin ve durumu anlatın. Hiçbir müşterinin göndermiş oldukları bir arıdan veya anadan dolayı mağdur olmalarını istemez. Aynı zamanda ana arı siparişi verdiğiniz ve kargodan teslim aldığınız ana arı ölmüşse hemen resmini çekip ilgili firmanın telefon numarasına resmin atın bir sonraki ana arı gönderiminde sizin ana arıyı göndermeyi unutmasınlar. Yine yukarıda yazılanlar ile çözüm bulamazsanız aşağıdaki yorumlar kısmına yazarsanız ilgili firmayla irtibata geçilecektir.

Yine yukarıda yazılanların ışığında ise ana arının veya paket arının birer canlı olduğunu unutmayalım. Çünkü yol izde arılar bir şeklide kargo durumundan veya kamyon durumundan dolayı telef olabiliyor. O yüzden dolayı bu durumları göz önünde bulundurarak ona iletişim yollarını kullanabilirsiniz. Özellikle ana arı öldüyse resmini çekip ilgili firmanın whatsapp numarasından atarak telafi yapılmasını isterseniz hızlı bir şekilde telafi edeceklerdir. Bunları denediniz olmadı ise Ana arı gen için yorum durumunuzu iletmek için aşağıda bulunan yorumlar bölümü kullanabilirsiniz. Kullanmanız durumunda para iadesine kadar mağduriyetiniz giderilecektir.

Şuana kadar ANA ARI GEN hakkında gelen olum ve olumsuz yorum aşağıdadır. Herhangi yorum yoksa gelmemiş demektir.

Bir önceki yazımız olan 15 Bin TL'ye Peri Balı başlıklı makalemizde 15, artvin sarıçayır yaylası ve Bin hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN