+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Ana Arı Kursu

Ana Arı Kursu

ana arı kursuAna Arı Kursu veya Ana Arı Yetiştiriciliği Kursu

Ana arı kursu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Herkes kendi ana arısını üretmek ve yetiştirmek isteyebilir ve bizlerde bunu için insanlara yol göstermek istiyoruz. Genel olarak ana arı satışı yapıyoruz ama insanlarında kendi ana arılarını üretmesi için yol göstermek zorundayız. Çünkü bilgi paylaştıkça büyümektedir ve paylaşılan bilgi her zaman daha bilgi ile geri döner. Sizlerde bulunduğunuz yerdeki ana arı kursları hakkında aşağıdaki “Yorumlar” kısmına yazarak şurada kurs açılmıştır diyerek diğer arıcılarımızı bilgilendirmiş olursunuz.

Ana arı yetiştiriciliği kursuna gidecek olanlar için ana arının önemini bilmeleri gerekiyor. Çünkü arı arı arıcılıkta en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü arı kovanlarınızın verimliliği etkileyen ve önemli baş aktörü olan bireyleden biri olmaktadır. Amatör olsun veya profesyonel olarak arıcılıkta yüksekl gelir ve verim elde edebilmek için ana arınızı ona göre tercih etmelisiniz.

Arıcılıkta başarı, genç ana arı kullanımına bağlıdır. Bu tür arıcılık ve ana arı kurslarının amaçı; ayrı bir üretim dalı olan ana arı yetiştiriciliği alanının denetim altına alarak özel ve tüzel işletmelerce nitelikli ana arı üretimi yapılmasını sağlamak ve yardımcı olmaktır.

Son olarak bulunduğunuz il ve ilçelerdeki arıcılık ve ana arı kursları hakkında bilgilerinizi bizler ile aşağıdaki “Yorumlar” kısmına paylaşırsanız daha fazla insanın kendi ana arısını üretmesini sağlayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan 15 Bin TL'ye Peri Balı başlıklı makalemizde 15, artvin sarıçayır yaylası ve Bin hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN