+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Arıcılığın Aile ve Milli Ekonomimizdeki Yeri

Arıcılığın Aile ve Milli Ekonomimizdeki Yeri

    

           Güzel yurdumuzun her köşesi arıcılığa elverişlidir. Memleketimizin bağrından fışkıran çiceklernde her sene tonlar ve tonlarca bal heder olup gitmektedir. Arıcılığı yaymak, geliştirmek suretiyle bu çiçeklerdeki bal özünü, arı ürünlerine dönüştürdüğümüzde hem memleketimiz döviz kazanacak, hem de dengeli ve daha iyibeslenme sonucu halk sağlığı ve iş gücünün artmasına olanak hazırlanacaktır.

  

           Arıcılık, dar ve mahdut gelirli vatandaşların geçimini kolaylaştıracak, memur, emekli, çiftçi, esnaf ve bilhassa öğretmen ve imamların hoş vakitlerini kıymetlendirecek, tatillerini hoş geçirecek, faydalı, zevkli iş koludur.

 

 

  Günümüzde hükümetlerinin en büyük sorunlarından biri olan işsizlikle mücadele programlarında uygulamaya konulacak, beceri kazandırma projeleri ile işsizlere iş sağlama ataklarında da çok önemli bir yeri vardır arıcılığın.

 

   Arıcılık az masraf ister. Ziraatin türlü şubeleri içinde; yatırılan sermaye ve verilen emeğe karşılık, en kısa zamanda en çok kar getiren bir meslektir.

 

 

  Arıcılık az yer ister. bhaçenizin yarım metrekarelik bir köşesi, kesinizin üzeri, balkon, pencere önü, çat üzeri birkaç arı kovanı yerleştirmeye yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN