+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Bal Alanların Yorumları

Bal Alanların Yorumları

Değerli ziyaretçilerimiz,

İnternet üzerinden bal satışını yaklaşık olarak 2005-2006 yıllarında başladık. Daha öncesinde kendi çevremizde bulunan eşe, dosta vermekteydik. Genel olarak İstanbul gibi büyük şehirlerde olan tanıdıklarımıza balımızı veriyoruz. Yıllık üretim olarak çok büyük bir bal üretimimiz olmasada ama çevremizdeki insanlara ve internetten genel az bir müşteri kesimimize elimizden geldiğince yolluyoruz. Balımızı kendi ailemiz ile yapmış olduğumuz ürünlerdir ve herhangi bir şekilde katkı maddesi kesinlikle ihtiva etmemektedir. Toptan satış veya alım yapmamaktayız. Bu yazıyı yazmamızdaki en önemli amaç daha önce bizden bal alan müşterilerimizin buraya bir cümlede olsa, olumlu, olumsuz veya öneri niteliğinde düşüncesini yazmanız bizim için büyük nimet olacaktır. Böyle bir yazıyı daha önceden yazmayı düşünüyorduk ama nasip bugünmüş. Bu tarihden önce bal alanlarımız bizlere yorumlarını bu sitemiz üzerinde aşağıya bir kaç cümle yazmaları bizleri mutlu edecektir. Ve bizlerde sizlere ürünlerimizi her geçen gün kalite değerini kaybetmeden ulaştırmaya çalışacağız.

Görüşlerinize büyük bir önem vermekteyiz….

Bir önceki yazımız olan İlkel Kovan Ve Petek başlıklı makalemizde arı, arı türleri ve arıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 35 YORUM

 1. nazan yıldızhan dedi ki:

  Çok beğendim, bu sen tekrar almayı düşünüyorum..

 2. SAVAŞ ERSOY dedi ki:

  İNTERNET SİTENİZ HARİKA..ASYA BAL OLARAK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.SAĞLICAKLA.

 3. ümit şahin dedi ki:

  karakovan balınız harika ailece çok beğendik şu ana kadar aldığımız en güzel baldı teşekkürler asya bal ve ailesine nasipse her sene alıcaz herkese tavsiye ederim

 4. ÖMER KAYA dedi ki:

  asya baldan daha önce 2 kez bal aldım.Bu güne kadar yediğim ballardan en iyisiydi.Doğal bir bal.Günümüzde böyle dürüst iş yapan firma yada kurumlar çok az.Önemli olan bir ürünün ucuz olması değil,beyan edildiği gibi olmasıdır.Asya bala teşekkürler.

 5. ergün dedi ki:

  Sn. ilgili iyi pazarlar,

  2013 Bal kampanyasının sonuçları ne zaman açıklanacak acaba? teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla,

  Ergün EŞDUR

BİR YORUM YAZIN