+90 533 208 22 57

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Bal Satmak İstiyorum

Bal Satmak İstiyorum

Bal Satmak İstiyorum

Bal satmak istiyorum ama satamıyor musunuz o zaman bu yazımızı okuyunuz. Her arıcı üretmiş olduğu ürününü satmak ister. Ama malesef ülkemizde arıcının gerçek manada ürettiği arı ürünleri gereken değeri bulmamaktadır. Bir çok arıcının ürünü toptancılar tarafından ucuza gitmekte olup, bu konuda da arıcılarımız müzdariptir. Peki bal satmak istiyorum ne yapmamız gerektiğine dair bir kaç cümle yazmaya çalışalım.

Bal için sertifika ve tüzel kişilik, balınızdan birileri zehirlenmediği sürece gerekmez. Fakat birinin başına bal kaynaklı bir iş gelirse ve bu balı şikayet ederse sen kimsin de bal üretip satıyorsun derler. Fakat bir olay vuku bulmadığı sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu durum eşe ve dosta satmak için söylüyoruz yoksa ticari olarak bal satmak istiyorsanız resmi prosedürleri yerine getiriniz. Balınızı satmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere bir göz atınız.

1) Bu yazının altında bulunan YORUMLAR kısmına ürünlerin hakkında bilgi vererek ve irtibat numaralarınızı yazmanız durumunda ilgilenen bal toptancıları sizleri arayabilir.

2) İnternet üzerinde bulunan alışveriş sitelerine üye olarak ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

3) Bir internet sitesi açarak ve bu konuda internet sitesi yapan kişileri bularak satışınızı yapabilirsiniz.

4) Sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile satış yapabilirsiniz. Örneğin, facebook, twitter gibi sitelerdeki arkadaşlarınıza ürünlerinizin tanıtımını yaparak, satış yapılabilir.

Yukarıda bulunan maddeler dışında yine tekrar etmekte fayda var. Aşağıda bulunan yorumlar kısmına balınızı satmak istiyorsanız; ürününüz hakkında detaylı bilgi verip ve irtibat numaranızı yazmanız durumunda ihtiyaçı olan kişiler size ulaşacaktır. Aynı zamanda da bal almak isteyen kişiler de bilgilerini bırakmaları durumunda bal satmak isteyen kişiler size ulaşacaktır. Sitemiz doğal ve hakiki bal üreten kişiler için hizmet etmektedir.

Bir çok kişi aricilik.com.tr sitesi üzerinden ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır.

ARI ÜRÜNLERİNİZİN SATIŞINI YAPMAK İÇİN İLANINIZI AŞAĞIDAKİ YORUMLAR KISMINA YAZINIZ…

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Karniyol Ana Arı

01 Kasım 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 34 YORUM

 1. Emin Demir dedi ki:

  Balımız Ordu/Akkuş yöresine aittir. Organik çiçek ve meşe karışımı petek ve süzme ballarımız mevcuttur. Toptan ve perakende satışımız vardır. Toptan satışlarda fiyat konusunda yardımcı olabilirim. Petek 80 tl süzme 100 tl
  Tel: 0534 529 35 84

 2. Mahmut dedi ki:

  Hakiki Ardahan çiçek balı kilosu 45 tl tarım bakanlığı onaylı ve plakalıdır istediğiniz yerde analiz yaptırabilirsiniz. Bende tarım bakanlığına üye bir arıcıyım her sene Ardahan bölgesine çiçek balı yapmak için gidiyorum…iletişim 05377939549

 3. Merve dedi ki:

  Balımız İzmir/Bergama yöresine aittir. Kozakta yaptığımız çam ağaçlarından olan hakiki çam balımız ve ovada arının binbir çeşit çiçekten yaptığı hakiki çiçek balımız mevcuttur. Hiçbir katkı maddesi yoktur. Tel:05376055819

 4. Tolga Aydoğan dedi ki:

  Merhaba;
  Balımız çicek balı kestane balı v.s şeklinde ayrılmaktadır .
  Bal çeşitlerine göre farklı yörelerden özenle test edılerek tedarik edilmektedir.
  Toptan satışımız sertifikamız ve üretimimiz mevcuttur.Hiçbir katkı maddesi yoktur.Toptan ve parakende satışımız mevcuttur.İstanbul çevresinde satışımız vardır.
  İletişim:05363962113

BİR YORUM YAZIN