+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Bal Satmak İstiyorum

Bal Satmak İstiyorum

Bal Satmak İstiyorum

Bal satmak istiyorum ama satamıyor musunuz o zaman bu yazımızı okuyunuz. Her arıcı üretmiş olduğu ürününü satmak ister. Ama malesef ülkemizde arıcının gerçek manada ürettiği arı ürünleri gereken değeri bulmamaktadır. Bir çok arıcının ürünü toptancılar tarafından ucuza gitmekte olup, bu konuda da arıcılarımız müzdariptir. Peki bal satmak istiyorum ne yapmamız gerektiğine dair bir kaç cümle yazmaya çalışalım.

Bal için sertifika ve tüzel kişilik, balınızdan birileri zehirlenmediği sürece gerekmez. Fakat birinin başına bal kaynaklı bir iş gelirse ve bu balı şikayet ederse sen kimsin de bal üretip satıyorsun derler. Fakat bir olay vuku bulmadığı sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu durum eşe ve dosta satmak için söylüyoruz yoksa ticari olarak bal satmak istiyorsanız resmi prosedürleri yerine getiriniz. Balınızı satmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere bir göz atınız.

1) Bu yazının altında bulunan YORUMLAR kısmına ürünlerin hakkında bilgi vererek ve irtibat numaralarınızı yazmanız durumunda ilgilenen bal toptancıları sizleri arayabilir.

2) İnternet üzerinde bulunan alışveriş sitelerine üye olarak ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

3) Bir internet sitesi açarak ve bu konuda internet sitesi yapan kişileri bularak satışınızı yapabilirsiniz.

4) Sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile satış yapabilirsiniz. Örneğin, facebook, twitter gibi sitelerdeki arkadaşlarınıza ürünlerinizin tanıtımını yaparak, satış yapılabilir.

Yukarıda bulunan maddeler dışında yine tekrar etmekte fayda var. Aşağıda bulunan yorumlar kısmına balınızı satmak istiyorsanız; ürününüz hakkında detaylı bilgi verip ve irtibat numaranızı yazmanız durumunda ihtiyaçı olan kişiler size ulaşacaktır. Aynı zamanda da bal almak isteyen kişiler de bilgilerini bırakmaları durumunda bal satmak isteyen kişiler size ulaşacaktır. Sitemiz doğal ve hakiki bal üreten kişiler için hizmet etmektedir.

Bir çok kişi aricilik.com.tr sitesi üzerinden ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır.

ARI ÜRÜNLERİNİZİN SATIŞINI YAPMAK İÇİN İLANINIZI AŞAĞIDAKİ YORUMLAR KISMINA YAZINIZ…

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Karniyol Ana Arı

01 Kasım 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM

 1. Cemal dedi ki:

  40 teneke bal var satmak ıstıyorum 05344664742

 2. mesut dedi ki:

  teneke kavanoz petek sertifikalı organik balımız mecuttur

 3. Metin dedi ki:

  Çiçek ve yayla balımız var satmak istiyorum
  0553 113 61 24

 4. Hacı dedi ki:

  200 kilo hakiki petek balım var ihtiyacı olanlara duyurulur 05369582412

 5. hamza dedi ki:

  bozkır yöresine ait doğal yayla balı vardır süzme ve petek şeklinde mevcuttur baldan yana şüpheniz olmasın bala sonuna kadar kefilim isteyenler irtibata geçebilir.
  0507-892-22-21

 6. UĞUR dedi ki:

  KIRKLARELİ DEMİRKÖY MEŞE BALI VARDIR 1 KİLOSU 80 TL ANTİOKSİDAN ORANI ÇOK YÜKSEK ARILARIMIZ ORMANIN İÇİNDE ZİRAİ İLAÇLARDAN UZAK BİR BÖLGEDE BU BALLARI ÜRETİYOR TAHLİLLERİ YAPILMIŞTIR İSTEYENLERE WHATSAAP ÜZERİNDEN TAHLİL SONUÇLARI GÖNDERİLİR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM
  İRTİBAT TEL:0531 684 6152

 7. Deniz dedi ki:

  Hakkari karakovan petek ve suzme bal 0553291034

 8. Deniz dedi ki:

  Hakkari karakovan petek ve suzme bali kg fiyati 50 tl heryere ucretsiz gonderim deneyerek alabilirsiniz 05532961034

 9. HASAN TEMUR dedi ki:

  Organik HAKİKİ AGRI YAYLA BALI VARDIR
  ARILARIMIZ HİÇ BİR ZİRAİ İLAÇLAMA OLAMDAN ORGANİK BİR BİÇİMDE BAL YAPMAKTADIR
  25 SENEDİR BU İŞİN İÇİNDEYİM SAKARYA ARICILAR BİRLİĞİ KURUCULARINDANIM
  1700 RAKIMLI DAĞDA HASAT YAPMAKTAYIM
  ARILARIM YONCA ,GEVEN KEKİK BOĞA DİKENİ GORUNGA YONCA VE ADINI BİLMEDGİMİZ BİNBŞR ÇİÇEK TEN ALMAKTADIR
  İRTİBAT TEL =HASAN TEMUR
  TELEFON =05368890141
  SAKARYA/SERDİVAN

 10. SAMET KAVAS dedi ki:

  KARAMANDA ARICILIK YAPIYORUM ELİMDE 500 ÇİTAYA YAKIN BAL VAR 50-100 TENEKE SÜZME BAL KALDI , ANTALYA ÇAM BALI MEVCUT . KARAMAN KIR BALI MEVCUT PETEK KİLOSU 50 SÜZME 40 DAN SATIŞ YAPIYORUZ TOPTAN FİYAT GÖRÜŞÜLÜR TELEFON :05384144902

BİR YORUM YAZIN