+90 533 208 22 57

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

1942  doğumlu olan arıcımız arıcılığa genç yaşlarda babasından görerek başladı. Daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübeyle bal üretimi yapmak için arıcılığı her geçen gün ilerletti. Başta Sinop olmak üzere İstanbul’da bulunan akraba ve tanıdıklarına ürünü satmaktadır.  Ortalama 50 – 100 kovan arısı bulunmaktadır. Ve şimdi de size kendini daha iyi duyurabilmek için ve arıcılık konusunda bilgilerini paylaşmak amacıyla böyle bir website projesine başlamış bulunmaktadır.


Üç çeşit ürünümüz vardır. Karakovan balı, Süzme bal, Petek bal. Karakovan balını herkese veremiyoruz çok özel müşterimize ve hastalığı olan kişilere verebiliyoruz. Ballarımızda kesinlikle şeker yoktur. Tamamen tahlile açık ürünlerdir. Türkiye’nin heryerine kargo bedeli bizden olup, balı teslim aldığınızda ödeme yapıyorsunuz. Her türlü sorularınızı iletişim bölümünden sorabilirsiniz.
asya-bal-karakovan-bali asya-bal-suzme-bali asya-bal-petek-bali
Karakovan Balın Fiyatı: 70 TL | Süzme Balın Fiyatı : 50 TL | Petek Balın Fiyatı : 45 TL


İstek, dilek ve şikayetlerinizi İletişim bölümünden yollayabilirsiniz.

Sipariş için Tıklayınız…

Bir önceki yazımız olan Dadant Kovanlarının Yapılışı başlıklı makalemizde çerçeve, çerçeve ölçüsü ve dadant hakkında bilgiler verilmektedir.

Karniyol Ana Arı

17 Temmuz 2009

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. kaan dedi ki:

  slm dayım seni şimdiden kutluyorum ve ellerinden öpüyorum sana yapmış olduğun bu büyük projenden dolayı çok ama çok teşekür ediyor sellam ve saygılarımı sunuyorum.

 2. kaan dedi ki:

  bende emekli olunca bu işi yapacağım inşallah ben şu an işlerimden dolayı memleketimden çok ama çok uzaklardayım ama inşallah allah ömür verirse yapacağım bu işi bende bu arıcılık işini 15 yıl yaptım çok iyide bilirim ben bu işi benim arıcılık yapacağım bölgede keven denilen bir dikenli ut var bu ot çiçek açınca çok güzel bal getiriyor arılar neyse başını ağrıtım kusuruma bakmayın ellerinizden öpüyorum.

 3. admin dedi ki:

  Kaanım teşekkur ederim o güzel ifadelerin için bende sizi öpüyorum.

 4. AYLİN ERENKUŞ dedi ki:

  tadıyla kıvamı ve rengiyle harika bir bal

BİR YORUM YAZIN