+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Damızlık Karniyol Ana Arı

Damızlık Karniyol Ana Arı

Damızlık karniyol ana arı konusuna giriş yapmadan önce ufak bir açıklama ile damızlık ana arı nedir konusunu açıklamaya çalışalım. Damızlık ana arı, üretimi yapılan bölgeye kendi ırkından başka arı girişi olmayan yerde üretilen ana arılara damızlık ana arı denilmektedir.

Bu şekilde ülkemizde damızlık ana arı üretimi yapılan tek arı ırkı kafkas ana arı bulunmaktadır. Yani ülkemizde damızlığı üretilen başka ana arı yoktur. Yine çeşitli ana arı üretimi yapılan arıların düzeyi melez ana arı olmaktadır. Ama ülkemizde kafkas ana arının damızlığını bulabilirsiniz. Diğer ırklarından damızlıklarını bulabilirsiniz ama onları yurtdışında geldiği için ve normal fiyatlara göre biraz pahalı olur.

AnaAri.Gen.TR olarak damızlık üretimi yapmış olduğumuz kafkas ana arı ve yığılca ana arı bulunmaktadır. Bu arıların damızlıklarını almak isteyen müşterilerimiz ana arı sipariş ver kısmından ilgili formu doldurarak bize göndermeleri durumunda ana arıları gönderilir. Gerekli tüm bilgiler Sipariş Ver ilgili sayfamızda vardır.

Belirli dönemlerde kısıtlı olarak bizlerde damızlık karniyol ana arı bulunmaktadır. Karniyol ana arıların geldiği ülke Almanya’dır. Genel olarak sitemizden satışı yoktur ve iletişim kısmındaki telefon numaramızdan arayarak sorabilirsiniz. Ama f1 karniyol ana arı satışımız vardır ve sezon süresince her zaman sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 15 Bin TL'ye Peri Balı başlıklı makalemizde 15, artvin sarıçayır yaylası ve Bin hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN