+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Donan Bal Gerçektir

Donan Bal Gerçektir

Şu dünyada arıcılık mesleği kadar suistimale maruz kalan başka meslek kolu var mıdır çok merak ediyorum. Çünkü bu mesleğin en önemli ürünü olan bal bilindiği üzere en çok sahtekarlığı yapılan üründür. Toplum olarak bilinçsiz ve duyarsız bir tüketim alışkanlığımız var ve bize ne öğretildi ise ve gösterildi ise hemen onu tercih etmeyi çok seviyoruz. Yani bize verilen bilgilerin gerçekten doğruluğu araştırıp bu böyle miymiş diye düşenemiyoruz. Yıllardır bize yutturulan gerçek bal şekerlenmez yalanı gibi…

Arıcılarımızın donmuş bala yönelik zor sorular ile karşı karşıya olduğu gören Avni bey yardım etmiş. Paylaşalım lütfen ve bal yiyenler bilgilensin.

Bir önceki yazımız olan Arıları Kışa Hazırlamak başlıklı makalemizde arı, arılar ve arılara kışlık hazırlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN