+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Eve Arılar Geldi

Eve Arılar Geldi

Eve Arılar Geldi

Bahçesine Arı Gelen Kişinin Okuması Gereken Kısım:

Eğer bahçeme arı oğulu geldi diyorsanız doğru adrestesiniz. Acele ve panik yapmaya gerek yoktur. Sitemizin iletişim bölümdeki formdan veye ilgili telefon numarasından bizlere ulaşarak size en yakın arıcımızı yönlendirebiliriz. Kesinlikle arıları ordan kovmak veya def etmek ilgili belediye çalışanları çağırıp arıları zehirlemeyin. Oraya gelen arı topluluğu, bal arısıdır. Belki siz arıcılıktan ve arıdan anlayamabilirsiniz. O yüzden dolayı size doğru ve bilen arıcının gelmesini istiyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Arıcı Olarak Arı Oğulunu Alacak Kişinin Okuması Gereken Kısım:

bahçeme arı oğulu geldi 5Bizleri arayıp bahçemize veya evimizin bir yerine arı geldi deyip arayanlar oluyor. Bizlerde herkese yardımcı olamıyoruz. O yüzden dolayı Türkiye’nin bütün il ve ilçeleri olarak arıcı listesi oluşturmak istiyoruz.

Katılmak isteyenler aşağıda bulunan Arı Oğulu Toplama Formunu doldurup bize göndermesi gerekmektedir. Örneğin, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde birisi bize ulaştı ve bahçeme arı oğulu geldi diye bize bildirdiği zaman bizlerde orada bulunan arıcımıza SMS atarak veya telefon ederek bahçesine arı gelen kişi ile bağlantı kurmasını sağlıyoruz. Biz arıcılar olarak arı oğullarına sahip çıkalım, çünkü belediye çalışanları bu tip arı oğullarını bilmedikleri için zehirleme yöntemini seçiyorlar malesef.

Her ilin merkezinde arıcılıkla ilgilenen veya arıcılık yapan arıcılarımız o ilde bu şekilde bizi aradığı zaman sizinle irtibat kurmasını sağlayıp, o vatandaşımızın bahçesindeki arıyı alıp hem bizim menfaatimize hemde arıları doğaya kazandırmış oluruz. Her şey arıcı için, her şey arı için el ele…

ARI OĞULU TOPLAMA FORMU (KATILMAK İSTİYORSANIZ DOLDURUN)

Ve paylaşalım bu yazıyı çok kişiye ulaşalım, duyarlı olmaya çalışalım. Aynı zamanda konu hakkında öneri ve düşüncelerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Eğer bir sakınca görmüyorsanız yine yukarıdaki doldurmuş olduğumuz formdaki bilgileri aşağıdaki yorumlar kısmına da yazabilirsiniz. Yorumlar herkese açıktır.

Bir önceki yazımız olan Kovan Yerini Değiştirme başlıklı makalemizde Kovan Yerini Değiştirme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN