*/ ?> HAKKIMIZDA | Avrasya Arıcılık
+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

HAKKIMIZDA

AVRASYA BAL GEÇMİŞTEN GELECEĞE….

1942 doğum olan arıcımız arıcılığa genç yaşlarda babasından görerek başladı. Daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübeyle bal üretimi yapmak için arıcılığı her geçen gün ilerletti. Başta çevresi olmak üzere İstanbul’da bulunan akraba ve tanıdıklarına ürünü satmaktadır.  Ortalama 78-80 kovan arısı bulunmaktaydı ve bugün ise 2000 adetin üzerinde arı kovanı bulunur. Zamanla yüzlerce arı kovanı olmuştur. Ve şimdi de size kendini daha iyi duyurabilmek için ve arıcılık konusunda bilgilerini paylaşmak amacıyla böyle bir website projesine başlamış bulunmaktadır. Arıcılık malzemeleri, ana arı satışı ve arı satışı yapmaktadır.

Piyasada en iyi şekilde ilerlemenin yollarını ararken, diğer taraftan müşterilerimize hep aynı kalitede, değerli ve kaliteli balı sunmak, ülkemizdeki bal sektörüne katkıda bulunmayı amaçladık. Kendimizi bu amaç uğruna planladık.
Temel hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek, böylece müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Kalite güvenilirliği, makul ve tutarlı fiyat ve zamanında teslim… Bizimle beraber çalışan arıcı dostlarımızla birlikte politikamız,  güvenirliğimi ve prestijimizi yükseltmektir. Bal üretici olarak, en önemli sorumluluğumuz müşterilerimize gerçek, kaliteli ve sağlık bakımında hiç bir sakıncası olmayan ürünleri ulaştırmaktayız. Bu inancımızı her geçen artırarak, daha da büyüteceğiz.

Ürün çeşitliliğini ve hizmetlerimizi sürekli geliştirip, ilk seferinde ve her seferinde en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. üretilmektedir.

MİSYONUMUZ
Kendi çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz organik ürünlerimizi herkese ulaşılabilir fiyatlarla sunmak.

VİZYONUMUZ
Kalite anlayışımızdan ödün vermeden organik ürünlerimiz yelpazesini geliştirmek. Hayatın her alanında sunacağımız doğal ürünlerimizle insanlarımıza sağlıklı besinler yedirmek ve günden güne bu yolda ilerleyerek Avrasya Bal adının ülkemizin her köşesinde sağlıklı ve doğal ürünler ile birlikte anılmasını sağlamak.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALAR:

1) Arıcılık malzemeleri gönderimi – Sipariş için TIKLAYIN….
2) Ana arı satışı  – Sipariş için TIKLAYIN….
3) Arı satışı  – Sipariş için TIKLAYIN….

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. mihrali dedi ki:

  göstermiş olduğunuz yürekli davranışınızdan ve maddiyata önem vermediğiniz bir seferlik alış verişte anlamış oldum siz bana bal değil bu dünyada sizin gibi güzel insanların kaldığını bir kez daha kanıtlamış oldunuz sizlerin ve müşterilerinizin huzurunda teşekür ederim esnaf anlayışınızıny tüm satıcılara yansıması dileklerimle kalın sağlıcakla

 2. admin dedi ki:

  Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkur ederim. Sizin gibi insanlarda doğruluğumuz anlayıp ve bizde bunu görünce bir başka çalışma azmi ve hevesi geliyor. sağlıcakla kalınız.

 3. ibrahim yamaç dedi ki:

  organik bal üreticisiyiz bitlis yöresi geven kekik haşul çiçek balımız mevcut selamlar

 4. cengiz saran dedi ki:

  tebrikler çokgüzel bir veb sayfası hazırlamışsınız güzel bilgiler edindik bizde arıcılığa merak ediyoruz bilgi toplama aşamasındayız ilerki günlerde sizlerle iletişime geçmeyi düşünüyoruz.
  kolay gelsin
  cengiz saran
  çumra
  ürünlü köyü
  konya

 5. Gytha dedi ki:

  Cheers pal. I do aprepicate the writing.

 6. Meredith dedi ki:

  göstermiş olduğunuz yürekli davranışınızdan ve maddiyata önem vermediğiniz bir seferlik alış verişte anlamış oldum siz bana bal değil bu dünyada sizin gibi güzel insanların kaldığını bir kez daha kanıtlamış oldunuz sizlerin ve müşterilerinizin huzurunda teşekür ederim esnaf anlayışınızıny tüm satıcılara yansıması dileklerimle kalın sağlıcakla
  +1

 7. metin dedi ki:

  Sayfanızı çok beğendim.bencede bal yemek den ziyade şifa kaynağı olan baldan şifa bulmak en önemlisi bende kendi balını kendi arılarımdan temin ediyorum.teşekkür ederim

 8. Şaban KOÇ dedi ki:

  Sitenizden çok yararlandım doyurucu bilgi edindim arıcılık yapmayı düşünüyorum teşekür ederim.

 9. stah dedi ki:

  bir zamanlar rahmetli babam eve bal getirirdi…kapağını açtığımız anda burnumuza nefis bir bal kokusu çarpardı..tadı hafif yakıcı ama baymayan türden bir baldı..45 sene evvelinden söz ediyorum..o zamanlar hile icat olmamış mertlik bozulmamıştı..şimdi gerçek bal bulmak için uğraşıp duruyoruz..bazıları diyorlar ki bulamazsın..bazıları diyorlar ki bulursan kilosunu en az 200 kilo vermen lazımdır..bazıları ise;mesela ülkemizde 10 kilo bal üretiliyor ama 50 kilo bal satılıyor sana düşecek olan diğer 40 kiloluk kısımdır..çevremizde bal satanlardan aldığımız ballar çok tatlı bir sıvı şeklinde bal budur diyorlar..ama biz halen gerçek balın ne olduğunu bilen tadan nesiller olduğumuzdan ve balın o kendine özgü tadını ve kokusunu bildiğimizden gerçek olanı arıyoruz..zaten sitenizi bulmamda bu arayış sonucudur..kusura bakmayın..başınızı ağrıttım..dertleşmek olarak kabul edin lütfen..saygılar..

 10. Songül karagöz dedi ki:

  Benimde elimde organik denecek kadar kaliteli hertürlu teste açik süzme ve petek balıvar toptan ve perakende satmak istiyorim

BİR YORUM YAZIN