+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

İnsan bir işle zamanla meşgul oldukça o işte daha iyi ilerlemeler kaydetmektedir. Her geçen gün bir tecrübenin üstüne yeni tecrübelerin eklenmesiyle bir adım daha öteye geçme sevincini yaşamaktayız.

Arıcılık yıllardır ailemizde süre gelen bir uğraş olmaktadır. Yapmış olduğumuz hizmetlere ve ilerlemelere yeni yeni adımlar atıyoruz. Doğal olarak üretmiş olduğumuz ürünler için bir “marka başvurusunda” bulunmak istedik. Bundan yaklaşık olarak bir yıl önce Asya Bal yanı sıra Avrasya Bal markasını almış bulunmaktayız. Bununla beraber balımıza yapmış olduğumuz tahlil sonuçlarınıda sizlere sunmaktayız. Tahlil sonuçlarındaki değerler iyi bir bal da olması gereken özellikleri taşımaktadır. Yine de aklınızda sorunlar kalırsa o bal da bulanan değerleri bildiğiniz kişiler ile paylaşarak kafanızdaki sorularını silmiş olursunuz. Yanlış yazdığımız olursa bizler ile paylaşın.

Arı ürünleri diğer ürünler gibi değildir. Suistimal edilmeye çok müsait bir ürün yelpazesidir. Ne yazık ki günümüzde bir çok üründe bunu görmekteyiz. Bal ile artık sınırlı kalmamaktadır. Her zaman söylemiş olduğumuz bir slogan vardır. Bunu yinede tekrarlayarak yazımı bitirmek istiyorum. Bal almak istiyorsanız ilk önce güvendiğiniz ve şüphe duymayacağınız insanlardan sonra çevrenizdeki arıcılık yapan kişilerde bal almayı tercih edin. Daha sonra internet üzerinde bu işi gerçekten hakkıyla yapan kişilerden bal almanızı öneririz. İnternette bal alırken site de bulanan resim ve videolar sizi hemen yanıltmasın. Siteyi geniş kapsamlı olarak inceleyin arıcılık hakkında ne kadar bilgi sahibiler ve bu işi ne kadar iyi biliyor. Ve en önemlisi de internetten bal satanların kendi üretmiş olduğu ürünleri sattığına dikkat edin.

[nggallery id=59]

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN