+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Hakiki ve Doğal Bal

Hakiki ve Doğal Bal

kaliteli ve doğal balUzun yıllardır yapmış olduğumuz arıcılık mesleğinin hakkını vererek yapmaktayız. Satmış olduğumuz ürünler tamamen doğal ve hakiki ürünlerdir. Televizyonlarda çıkan reklamlar ile lütfen karıştırmayınız. Çünkü doğal bir balı üretmek ve onu insanlara sunmak uzun bir uğraş ve büyük bir emek istemektedir.

Bizler, elimizde olan arı kovanlarından almış olduğumuz ballar kadar ürün alıp satarız. Bunun dışında herhangi bir yerden toptan alıp satmak gibi bir çalışmamız yoktur. Çok çok güvendiğimiz ve arıcılığını görerek yaptığımız insanlar olursan onların ürünlerine de kefil olabiliriz. Ama arıcılığını bilmediğimiz ve kişilik olarak tanımadığımız insanlardan asla ürün almamaktayız.

Sizlerde arı ürünlerinden almak istediğniz zaman öncelikle birebir tanıdığınız insanlardan olan kişilerden almaya çalışınız. Çünkü bal, sahtekarlığa en çok maruz kalan bir üründür. O yüzden bir kişi size ne kadar ürününü doğal olduğunu söylesede gerçek kişiliğini tanımıyorsanız lütfen bal alma konusunda kuşkularınız olsun.

Hakiki bir bal sizin ömrününüze ömür katarken sahte bir bal ise sizin sağlığınızdan çalmaktadır. Sevdiklerini ve kendiniz doğal ve hakiki ürünler yemeye çalışın. Sahte ve ucuz ürünlerde uzak durunuz.

Bir önceki yazımız olan Korkusunu Yendi, Arıcılık Mesleği Oldu başlıklı makalemizde arı korkusu, arı korkusunu yendi ve arıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN