*/ ?> KAMPANYALAR - Avrasya Bal Arıcılık
+90 533 208 22 57

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

KAMPANYALAR

Sayın Ziyaretçimiz,
Avrasya Bal Arıcılık olarak sitemize üye olanlara HER YIL bal sezonu sonunda 4 kişiye 1’er kg hakiki yayla balı dağıtıyoruz. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır.

Bal kazanmanın şartları sitemizde üye olma linkinde gerekli bilgileri doldurarak üye olarak yorum bırakmanız yeterlidir. Daha önceden sitemize üye olan ziyaretçilerimiz bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Çünkü ziyaretçimiz gerekli bilgiler giriyorlar, daha sonra kendisine girmiş olduğu bilgilerden dönüş yapamıyoruz. Bu yüzden bilgilerinizi unutmamanız için lütfen bir yere not ediniz. Çekilişimiz kameralar karşısında oluyor ve videosu sitemizde yayına yayınlanmaktadır.

2012 BAL KAMPANYASI

2011 BAL KAMPANYASI

2010 BAL KAMPANYASI

2009 BAL KAMPANYASI

Karniyol Ana Arı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Halis Kalmış dedi ki:

  Ben, arıcılığın maliyeti ve gelirinin ölçümü ve raporlanması konusunda bir çalışma yapmak istiyorum. Bu nedenle sitenizde bilgileri inceliyorum. Aldığım bilgiler için teşekkürler

 2. süleyman dedi ki:

  kampanya çok güzel olmuş

 3. süleyman dedi ki:

  çok güzel bir kampanya

 4. burçin dedi ki:

  balı çok severim umarım kazanırım 🙂

BİR YORUM YAZIN