*/ ?> 2010 Kampanyası | Avrasya Arıcılık
+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

2010 Kampanyası

Sayın Ziyaretçimiz,
Asya Bal Arıcılık olarak sitemize üye olanlara 2010 bal sezonu sonunda 2 kişiye 1’er  kg hakiki yayla balı dağıtacağız. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır. Geçen yıl ki kampanyada kargo bedeli karşı tarafa olmuştu bu yıl kargo bedelinide biz karşılıyoruz.

Bal kazanmanın şartları sitemizde üye olma linkinde gerekli bilgileri doldurarak üye olarak yorum bırakmanız yeterlidir. Daha önceden sitemize üye olan ziyaretçilerimiz bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Çünkü ziyaretçimiz gerekli bilgiler giriyorlar, daha  sonra kendisine girmiş olduğu bilgilerden dönüş yapamıyoruz. Bu yüzden bilgilerinizi unutmamanız için  lütfen bir yere not ediniz. Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir.
Başlangıç Tarihi: 01.05.2010
Bitiş Tarihi            : 01.09.2010

tarihine kadar sitemizden üye olabilirsiniz.

Üye Olan Bütün Ziyaretçilerimiz Üyelik İçin Kullandığı Nickini Buraya Yorum Olarak Bıraksınlar Herkese Bilsin ve Görsün. Yorum Olarak Nickini Yazmayanlar Çekilişe Alınmayacaktır.

Sağlıklı günler dileyerek,  şansınız bol olsun….

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 250 YORUM

 1. ladys dedi ki:

  gerçekten ne kadr güzel bi kampanya bizlere bu tadı bu kaliteyi deneme yaşama sansı verenlere teşekkürler 🙂

 2. ladys dedi ki:

  Nick:ladys

  gerçekten ne kadar güzel bir kampanya bizlere bu tadı ve kaliteyi deneyip yaşama şansı verenlere teşekkürler..

  Nick:ladys

 3. deniz7 dedi ki:

  Herkese bol şanslar nickim:deniz7

 4. ozdebasak dedi ki:

  Çok güzel bir kampanya
  Nickim:ozdebasak

 5. ilayda dedi ki:

  Çok güzel bir kampanya Teşekkürler.
  nickim:ilayda

 6. aladur dedi ki:

  aladur : yapılan bu kampanya gayet güzel olmuş fakat verilen hediye miktar olarak biraz az.yorumlara baktım herkes göklere çıkarmış bu kampanyayı.tamam yapılan kampanyayı tabiki öveceksin.ama bunun yanında yapılan eleştirileride göz ardı etmeyeceksin.belki biraz ağır oldu bu eleştirim ama yorum yapanların da siteyi gerçekten iyi bir şekilde analiz edip bilgilerinden faydalandıysa bu aldığı bilgileri hem kendisi uygulasın hemde başkalarına anlatsın ki yapılan bu kampanya amacına ulaşsın diye düşünüyorum.bu vesile ile sitenizde yayınlanan tüm bilgiler için evvela site çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir bu sitenin yapılmasında ve bu kampanyanın başlaması aşamasında emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.aladur

 7. ersoy dedi ki:

  gerçek bal hayat iksiridir.Bunun bilinciyle üreten üreticileri sonuna kadar destekliyoruz

BİR YORUM YAZIN