+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Önce Bunları Okuyun!

Önce Bunları Okuyun!
Karadeniz yaylalarından üretmiş olduğumuz Arı Ürünlerimizi siz müşterilerimizin hizmetine internet üzerinden 2005 yılında bu yana sunmaktayız. Arıcılığı kendi köyümüzde yapmaktayız ve üretmiş olduğumuz ürünleri eşe ve dosta satmaktayız. Çok büyük bir satış ciromuz yoktur. Ayrıca toptan satış ve alışımız yoktur. Ürünlerimiz tescilli olup ve izinlidir. Ürünlerimizin doğallığı konusunda en ufak bir şüpheniz olmasın ve sitemize bakın, gezin ve şunlara dikkat edin;  kimdir, nedir,  nerde üretiyorlar ve nasıl bir geçmişi var ona göre karar verin. Çünkü son zamanlarda bir çok bal sitesi yapılmıştır ve insanlar mağdur olmaktadırlar.  Aynı zaman da bal alırken bir çok noktaya dikkat etmenizi öneririm. Kesinlikle güvenmediğiniz kişilerden bal almayın. Son zamanlarda radyo gibi yayın araçları ile karakovan balı veriyoruz deyip bal dağıtılmaktadır. Bir çok kişi bu yollarla karakovan balının ne olduğunu öğrenemeden hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Çünkü bu şekilde radyo gibi araçlarla sipariş veren kişiler gerçekten istediği ürün karşılarına gelmeyince ne internetten sipariş vermek istiyor nede bal satan kişilere güvenmek istiyorlar. Olan bizim gibi işinin ehli olan ve işini hakkıyla yapan kişilere oluyor. Bizin en büyük amacımız ve gayretimiz siz ziyaretçilerimizin tekrar bu siteye gelip bizden bal almanızdır. Kesinlikle size ilk ürün sattığımızda, biz bal sattık demiyoruz. Eğer o bal alan kişi bize ikinci defa bal almaya karar verdiğinde işte biz şimdi bal sattık diyebiliyoruz ancak. O yüzden ürünlerimiz konusunda aklınızda en ufak bir şüphe ve tedirginliğiniz olmasın. Gönül rahatlığıyla siparişlerinizi verebilir ve aynı şekilde ürünümüzü kapınızda güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Her geçen gün ürünlerimizin sizlere ulaştırılması konusunda daha titiz ve özen göstererek ulaştırmaya çalışıyoruz. İlk önceleri ürünlerimiz yollarken kargo ve sipariş gecikmeleri oluyodu zamanla bu problemleri hallettik ve sizlere en iyi şekilde hizme vermeye çalışacağız. Akılınıza ne tür sorun ve şikayetiniz varsa bizlere yazabilirsiniz. Buradan Bizlere Yazın…

Bir önceki yazımız olan İlkel Kovan Ve Petek başlıklı makalemizde arı, arı türleri ve arıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN