+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Petek Bal

Petek Bal

hakiki petek balArıcılık değildiği zaman insanın aklına hemen kareli çerçeveler gelmektedir. Yoğun olarak yapılan arıcılık çeşitide budur. Çünkü teknik arıcılıkta arıya fazla zaman ve bal tükettirmeden daha fazla bal alabilmek için arıya suni petek takılarak arının o suni petek etrafına bal toplamasını bekleriz. Ama karakovan balında öyle değildir arı her şeyi ile beraber yani suni petek verilmeden kendisi yapmaktadır. Suni peteği sağlık açısından hiçbir zararı yoktur tamamen doğaldır. Arı mum salgılarken daha fazla bal tükettiği için arıcılar bu şekilde suni petek takarak daha fazla bal almaktadır.

Petek balımız sadece arasına bal mumu konulmaktadır. Bu bal mumuda doğal bir yiyecektir ve insan sağlığı için hiçbir sakıncası yoktur. Bir balın mumunu insan mı takmış yoksa kendisi mi yapmış özelliğine takılmayın o sıvı halinde o balın gerçek çiçek nektarlarından  yapılıp yapılmadığına bakınız lütfen…

Ürün Fiyatı: 80 TL olmaktadır.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN SİPARİŞ KISMINA GİDİNİZ…

 

Bir önceki yazımız olan Korkusunu Yendi, Arıcılık Mesleği Oldu başlıklı makalemizde arı korkusu, arı korkusunu yendi ve arıcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN