+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Sahibinden Satılık Arı

Sahibinden Satılık Arı

Arı almak isteyen müşterilerimiz için sahibinden satılık arı bulunmaktadır. Daha öncede satılık arı ilanı olarak yazımız bulunmaktadır. Okumak isteyenler o yazımıza ve ilanımıza bakabilirler.

Uzun yıllardır ana arı üretimi ve satışı yapmaktayız. Geçen yıl ve bu yıl olmak üzere paket arı satışı da yapmaktayız. Arı satın alacak olanlar bahçesinin bir köşesine arı koyarak hem bahçesindeki meyvelerden iyi verim alır hemde ailesinin bal ihtiyacını karşılar. Yine yörenize ve ikliminize en uygun arı ırkı hangisidir derseniz bulunduğunuz yöreye göre değişir. Biz anaari.gen.tr olarak yüksek rakımlar için kafkas ırkını tavsiye ediyoruz. Daha aşağılara ve ılıman iklime sahip olan yöreler için karniyol arı ırkını tavsiye etmekteyiz.

Sahibinden Satılık Arı İlanlarımız Şu Şekildedir…. 

PAKET ARI 1: Bu paket arımız 5 çerçeveli ruşet kovanlarda olup, 3 çerçevesi yavrulu, 1 çerçevesi günlü yumurtalı ve son bir çerçevesi ise bal ve polenli arılı olmaktadır. Yine bu yavrulu çerçevelerin üzeri arılar ile kaplıdır. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan bir önceki yılın en son sezonundaki ana arılarıdır. Fiyatı: 240 TL‘dir.

PAKET ARI 2: Bu paket arımız 7 çerçeveli özel ruşet kovanlarda olup, 4-5 çerçevesi yavrulu olup, 1 çerçevesi ise günlü yumurtalı ve son bir çerçeve ise bal ve polenli olup, ayrıca üzerleri arılıdır. Yine diğer çerçevelerin üzeride işçi arılar ile kaplı olmaktadır. İstediğiniz paket arı çeşidine göre bir önceki yılının en son ayındaki ana arılardır bir nevi 2016 ana arı sayılır. Fiyatı: 260 TL‘dir.

Yine yöreniz hakkında hangi ırk arı iyi olur sorusuna ise aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yazmanız durumunda en kısa süre içerisinde cevap yazmaya çalışırız. Size gelecek olan paket arı aşağıdaki video da gösterilmekte olup, videoyu mutlaka izleyin…

Daha fazla ayrıntı ve yorumlar için… http://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ yazısına bakınız.

Bir önceki yazımız olan 15 Bin TL'ye Peri Balı başlıklı makalemizde 15, artvin sarıçayır yaylası ve Bin hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN