+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Satılık Arı

Satılık Arı

Satılık Arı yada Paket Arı

Değerli müşterilerimiz, Avrasya Bal Arıcılık olarak kaliteli ve doğru teknikler ile ana arı üretimi yapmaktayız. Daha önce AricilikMalzemeleri.Gen.TR isimli internet sitesi üzerinden paket arı satışımız bulunmaktadır. O sitemiz üzerinden de satılık arı siparişinizi verebilirsiniz. Aşağıda yazılanları dikkatli ve özenle okuyunuz…

Paket arı siparişlerini şimdiden almaya başlamış olup, gönderimler Nisan ayının ikinci haftası gibi yani Nisan 10 gibi önceden sipariş veren müşterilerimizin paket arıları kargoya verilecektir. Tarih olarak daha erken bir tarihte olabilir malum arıcılık mesleği hava şartılarına bağlı olarak 3 aşağı 5 yukarı farklılık gösterebilmektedir. Erken sipariş verip, ödemesini yapan müşterilerimiz için öncelik olarak onların siparişleri gönderilmektedir yani gönderimler sipariş önceliğine göre yapılmaktadır. Canlı hayvan satışlarında ana arıda olduğu gibi paket arıda da kapıda ödeme olmamaktadır.

Satılık Arı olarak paket çeşitlerimiz 2 adettir. Paketlerin özelliklerine geçmeden önce her ırktan arı satışımız yoktur sadece kafkas arı ve karniyol arı paket arı satışlarımız vardır. Yani sipariş verdiğiniz zaman sipariş kısmından ırkını seçmelisiniz ki bizlerde paketinizi ona göre ayarlayalım. Paket arıların ana arısı ise bu yılın kendi ırkından olan yeni ana arılarıdır. Kovanlarımız ahşaptır ve yine bu kovanları arı bölmelerinde ufak oğullarda kullanabilirsiniz. Paket arıya kovan dahildir ayrı bir ücret alınmaz.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN