+90 533 208 22 57

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Serbest Köyü

Serbest Köyü

Dikmen önemli köylerinden biri olan serbest mevkisi toplam bir kaç köyden meydana gelmektedir. Asya Bal Arıcılık böyle köylerimizin tanıtımı yapmaktayız. Serbest köyü Sinop iline 94, Dikmen ilçesine 21 Km. uzaklıktadır. Serbest köyü sınırlarında Bucak, Kadıköyü, Kuzalan, Çukurcalan, Göllü köyü ve Durağan ilçesine bağlı Yassıalan köyü, Boyalıca köyüne kadar sınırları bulunmaktadır. Köyler genel itibari ile orman alanlık ve engebeli arazilerden oluşmaktadır. Bucak köyü ve Kadı köyünün bulunduğu alan diğer köylere nazaran daha düz ve yerleşime uygundur. Çukurcaalan ve Göllü köyü Serbest’e en uzak köylerimizdendir.

[nggallery id=43]

Bir önceki yazımız olan 2011 Bal Fiyatları başlıklı makalemizde 2011, 2011 bal fiyatları ve arı poleni fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Karniyol Ana Arı

11 Haziran 2011

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. hüseyin ünlütürk dedi ki:

    sinoplu olarak köyünümüzün okulu niye kapandı benzinci, niye kapandı dedelerimiz ve babalarımız benzin almaya gerzeye gidiyor bu görüntüleri herkes biliyor yok yapmadım

BİR YORUM YAZIN