+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Silkme Paket Arı

Silkme Paket Arı

Paket arı dediğimiz durumu tam karşılayan arı satışıdır. Paket arı denildiği zaman ilk akla gelen arıların oğul halinde bir kutuya konularak naklinin yapılmasıdır. ANA ARI GEN olarak silkme arı satışını yapmaya başlamış bulunmaktayız. Konu hakkında Mart sonu gibi video çekip sitemizde de yayınlayacağız.

Paket arı üretimi, iklim farklılığı olan illerden ılıman bölge arıcılarının bal arısı kolonilerinden belirli ağırlıkta ürettikleri arı mevcudunu peteksiz olarak özel kutular vasıtasıyla soğuk bölge arıcılarına göndermeleri ile geliştirilen bir arıcılık sistemidir. Yani sıcak bölgede gelişen arı 9 çerçeveye ulaşırken, soğuk bölgede bir arı ise 5 çerçeveye daha gelememiş oluyor. Bu farklılıklardan dolayı sıcak bölgelerde arıları geliştirip soğuk bölgelere sevkiyatı sağlanır.

NOT: Silmek paket arı siparişleri için 10 adet ve üzeri isteyenler için yapmaktayız. Silkme paket arı hakkında sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmında yazabilirsiniz aynı zamanda sipariş vermek için ise Paket Arı Sipariş Formunu tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN