*/ ?> Sipariş Verin | Avrasya Bal Arıcılık
+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Sipariş Verin

Değerli ziyaretçilerimiz, firmamız bünyesinden aşağıdaki ürünlerden siparişler verebilirsiniz.

Arıcılık Malzemeleri : Arıcılık sektöründen kullanılan A’dan Z’ye bütün arıcılık malzemelerini https://www.aricilik.com.tr/dukkan isimli internet sitemizden her türlü malzemeyi temin edebilirsiniz.

Paket Arı Satışı : Çerçeve usulu arı satışımız vardır. Arı satışları 6-7-8-9 çerçeveli olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine teslimat yapılmaktadır. Sipariş vermek için https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi isimli internet sitemizde sipariş geçebilirsiniz.

Ana Arı Siparişi : Ana arı ihtiyaçlarınızı yine ANA ARI GEN isimli interrnet sitemiz olan https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/ bağlantı adresinden her zaman ana arı siparişinizi vererek kargodan teslim alabilirsiniz.

ARI ve ANA ARI SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM

  1. Sabin dedi ki:

    Merhaba karaciğer kanseri için hangi balı önerirsini

  2. Avrasya Bal dedi ki:

    Sabin, o şekilde net bir bal önerimiz yoktur kusura bakmayın.

BİR YORUM YAZIN