+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Bal İzdihamı

Ücretsiz Bal İzdihamı

bal izdihamıŞanlıurfa’da, yeni açılan bal satan işyerinde dağıtılan ücretsiz bal şişelerinden almak isteyenler kuyruk oluşturdu. İzdihamın yaşandığı açılışta içinde bal bulunan şişeler, 5 dakikada tükendi.

Kentin en işlek caddesi olan Sarayönü’nde, hizmete giren bal satışı yapılan işyerinde, açılış nedeniyle vatandaşlara ücretsiz bal şişesi dağıtıldı.

Balların ücretsiz dağıtıldığını duyan vatandaşlar işyerine giderek, içinde bal bulunan şişelerden almak istedi. Uzun kuyrukların ve izdihamın oluştuğu dağıtımda bal şişeleri, 5 dakikada tükendi. Ayrıca vatandaşlar, işyerinde bulunan bal çeşitlerini tatmak içinde uzun süre sıra bekledi. İşyeri sahibi Abdullah Yunusoğlu, “Özellikle Türkiye’de bala hile karıştı. Vatandaşlarımız şekerli ve glikozlu bala dikkat etsinler. Yaylada kendi imkanlarımızca ürettiğimiz balı satışa sunduk. Kaliteli bal üretiminde iddialıyız. Vatandaşlara açılış nedeniyle ücretsiz bal dağıttık” dedi.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Nedir ve Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde arıcılık, Arıcılık Bilgileri ve Arıcılık nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN