+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Varroa Bal Üretimini Düşürüyor

Varroa Bal Üretimini Düşürüyor

Arılarda görülen “varroa” bal üretimini düşürüyor Uludağ Üniversitesi (UÜ) Veteriner Fakültesi Parazitoloji Anabilim Dalı Başkanı ve Arıcılık Geliştirme-Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Levent Aydın, “Üreticilerin arıların baş düşmanı olarak bilinen varroa parazitiyle ilgili daha çok mücadele vermesi gerekmekte” dedi. Aydın, Ordu Arıcılık Araştırma İstasyonu Müdürlüğünün düzenlediği “Varroa Paraziti ve Mücadele Yöntemleri” konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Burada varroa paraziti hakkında katılımcılara bilgi veren Aydın, varroanın 1970’li yıllarda Türkiye’ye Trakya’dan girdiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Arı Poleni ve Balın Faydaları başlıklı makalemizde ARI POLENİ, arı poleni ve balın faydaları ve arı poleni ve balın yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN