+90 543 350 50 91

Sosyal Medyada Biz}

Satılık Arı ve Ana Arı Siparişi Verebilirsiniz....
Ana arı ırklarına göre belirli bölgelerde üretimi yapılan damızlık ve melez ana arıların satışını yapmaktayız. F1 yani melez olarak üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri ise farklı bölge ve illerde yapılmaktadır. Kargodaki kayıplar ve yumurta atmayan ana arılar tarafımızdan karşılanmaktadır. Çerçeve sayısına göre paket arı satışımız vardır.
AYRINTILAR ve SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN...

Yasal Açıklama

Yasal Açıklama

KONU HAKKINDA GEREKLİ AÇIKLAMALAR AŞAĞIDA MEVCUTTUR. LÜTFEN SİZE BİZİM ADIMIZI KULLANILARAK GÖNDERİLEN BALI BİZLER GÖNDERMEDİK. MAĞDUR OLDUYSANIZ AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN HAKKINIZI ARAMAYA ÇALIŞINIZ. BİZLERDE SİZLER GİBİ MAĞDUR OLMUŞ DURUMDAYIZ VE YASAL SÜRECİMİZ BAŞLAMIŞ BULUNMAKTADIR. İYİ GÜNLER

3 4
MAĞDUR OLAN VATADAŞLARIN TARAFIMIZA GÖNDERMİŞ OLDUKLARI İRSALİYE VE KARGOYA AİT RESİMLERDİR. KONU İLE HİÇBİR İLGİMİZ YOKTUR. BU ŞEKİLDE MAĞDUR OLANLAR İLE GÖRÜŞME YAPILMIŞ VE DOLADIRILDIKLARININ FARKINA VARDIKLARINI BİZİM BU KONU İLE İLGİMİZ OLMADIKLARINI ÖĞRENMİŞ OLUP, TELEFON İLE HER HERKESE KONUYU ANLATMAKTANSA BU ŞEKİLDE SİTEMİZDE AÇIKLAMA YAZISI YAZMA GEREĞİ DUYDUK.
5

6

7

8

EK OLARAK YENİ EDİNMİŞ OLDUĞUMUZ İLGİLİ DOLANDIRICI FİRMASI HAKKINDA YENİ TELEFON NUMARALARI:
0505 – 778 – 13 – 44
0212 – 438 – 32 – 86

Bir önceki yazımız olan Arı Otunun Kullanım Alanları başlıklı makalemizde Arı Otunun Kullanım Alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN